Pro firmy

Pro významné klienty zajišťujeme komfortní jízdy na fakturu. Službu, která je vhodná pro okamžitou i plánovanou přepravu osob v městě Brně i mimo něj.

Klientům nabízíme nadstandardní komfort služeb osobní přepravy ve vozech vyšší třídy s 24 hodinovou dostupnosti. K dispozici vám jsou vozy např. Mercedes-Benz, Škoda Superb, VW Passat, nebo mikrobus Renault Trafic pro 7 osob. Řidiči těchto vozů splňují vysoká kritéria na diskrétnost a profesionalitu. Na vyžádání vám zajistíme řidiče se znalostí cizích jazyků (Aj, Nj, Rj, Ij, Fj)

Podpisem jednoduché a nezávazné smlouvy získáte možnost měsíční fakturace, kontrolu a přehled nad uskutečněnými jízdami a díky tomu jasné vyúčtování.

Máte poptávku na jízdu? Zajímají vás podmínky jízdy na fakturu? Chcete znát slevy pro firmy? Kontaktujte nás na info@citytaxibrno.cz.

VIP TAXI

  • Na objednávku vám zajistíme osobního řidiče s nadstandartním vozem pro vašeho významného hosta či partnera.
  • Na vyžádání vám zajistíme řidiče se znalostí cizích jazyků (Aj, Nj, Rj, Ij, Fj)
  • Volba vozů na přání.

Ceny a sazby

Služba Cena za km Nástupní sazba Čekání
Jízda po i mimo Brno 20,- Kč 40,- Kč 4,- Kč / min.

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou platné pouze při uzavření smlouvy a platbě na fakturu.

Pokud by Vás zajímali podrobné informace k službě, kontaktujte nás.

Cenová kalkulačka SMS rezervace

Najdete nás i na Facebooku

Novinky a aktuality

Čtěte blog City Taxi Brno 14004.

Články o taxislužbě, zajímavé informace, reporty, rozhovory a návody pro zákazníky City Taxi Brno.

http://blog.citytaxibrno.cz/

 

Chcete taxi LEVNĚJI?? Objednejte si TAXI pomocí APLIKACE a jeďte se slevou!!! Vyzkoušejte naši vychytanou aplilaci a jeďte se slevou 17%. Stahujte ZDARMA pro Android a iOS.

Přepravíme vás i vaše přátele, či obchodní partnery v našem novém voze pro 7 osob. A to za nezměněnou cenu. Volejte náš dispečink a ptejte se na taxi pro 7 osob. I zde je možné si vůz objednat na vámi zvolený čas a místo.